درباره ما

Are you thinking of selling?

Make an appointment for a free valuation of your property. We visit the property, advise you on a realistic asking price and we explain our way of working.
You can decide in all freedom whether or not you would like to work with us for the sale of your property.

اطلاعات بیشتر

Bored with your interior?

Our decoration experts are at your disposal to guide you step by step in the design of your interior and will give you the best advice for your interior design.

Discover our tailor-made services to embellish the decoration of your home.

Explore our services

عنوان گیرا و جذاب سایت

پارسا ارجمند، مدیرعامل

پارسا ارجمند، موسس و نیروی محرکه شرکت است. او توانمند و عاشق مشارکت در توسعه نرم‌افزار، بازاریابی و استراتژی تجربه مشتری است. پارسا جزو بهترین ذهن‌ها است.

رضا تاج‌محل، مدیر بازاریابی و فروش

رضا دوست دارد با چالش‌ها روبرو شود. او با تجربه چند ساله خود به عنوان مدیر بازرگانی در صنعت نرم افزار به شركت كمك كرده است تا به این مرحله برسد. رضا جزو بهترین مغز متفکرهاست.

سولماز غضنفری، مدیر ارشد فناوری

سولماز غضنفری یکی از افراد شاخص در زندگی ماست که می‌تواند بگوید عاشق کاری است که انجام می‌دهد. او بیش از 100 توسعه دهنده داخلی را نظارت می‌کند و هزاران برنامه نویس را مدیریت می‌کند.

درسا کسرایی، حسابدار

دُرسا با تجربه بین المللی که دارد به ما کمک می‌کند به راحتی از اعداد شناخت داشته باشیم و آن‌ها را بهبود بخشیم. او مصمم به موفقیت است و ذکاوت حرفه‌ای خود را در راستای اعتلای شرکت در